Współpraca

Niezbędnik Domowy to blog lifestylowy poświęcony szeroko rozumianej organizacji życia domowego. Miejsce to powstało z myślą o kobietach, które po ślubie nie chcą rezygnować ze swoich zainteresowań i pasji, ale chcą je łączyć z nową rolą – żony i gospodyni domowej.

Na blogu poruszam kwestie związane ze zdrowym odżywianiem, robieniem porządków, ślubem, a także kulturą. Staram się przekazywać swoją wiedzę w zakresie organizacji wyjazdów, jak również dzielę się doświadczeniami dotyczącymi zakupu mieszkania. Niezbędnik Domowy to także mój notatnik z przepisami oraz wskazówkami organizacyjnymi.

Z racji tego, że sama poszukuję nowych rozwiązań starych problemów lub zadań, chętnie podejmę się przetestowania produktów lub usług, które następnie zrecenzuje na blogu. Zależy mi na tym, aby promowane towary były dobre jakościowo i odpowiadały tematyce bloga. Niemniej jednak jestem otwarta na współpracę i z pewnością postaram się wymyślić jakieś niestandardowe rozwiązania, aby dopasować się do preferencji moich czytelników.

Zaufali mi: 

 

 

Jeśli nie jesteś pewna/pewien, czy dobrze trafiłaś/eś – napisz: nizebednikdomowy@onet.pl