26 lipiec mojego życia

Już prawie kolejny rok za mną. Jestem o jakieś 365 dni starsza, ale niekoniecznie mądrzejsza, choć miniony czas był dla mnie wyzwaniem. Wiele się działo zarówno pozytywnego, jak i negatywnego. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. A skoro tak, to pora na urodzinowe życzenia dla samej siebie.

Mniej się przejmować tym co ode mnie niezależne

Jestem bardzo przewrażliwiona na punkcie tego, co dzieje się wokół mnie. Chciałabym mieć wszystko odpowiednio wcześniej przygotowane, aby nic mnie nie zaskoczyło. Niestety, nie wszystko można przewidzieć. Dlatego chciałabym się mniej przejmować tym, na co nie mam wpływu. W szczególności muszę wyluzować w pracy, bo to w niej spędzam większość czasu.

Zdrowiej żyć

Wprawdzie mój styl życia nie należy do najgorszych, ale wiem, że wiele jeszcze wymaga poprawy. Moją największą zmorą jest 5 porcji owoców i warzyw. Muszę ich więcej przemycać do przygotowywanych posiłków. Ponadto, chciałabym tworzyć bardziej urozmaicone jadłospisy, zwłaszcza te śniadaniowe, bo jedzenie kanapek z serem trzy dni z rzędu to chyba przesada.

Źródło: Pixabay by Pexels

Mądrą być

Chyba nadszedł ten czas, aby powrócić do nauki. Chciałabym stać się ekspertem w tym, co robię i liczę, że w tym roku wykonam krok w tym kierunku. Nastawiam się na dwa kursy z prawa podatkowego, które mam nadzieję pozwolą mi być bardziej atrakcyjnym pracownikiem w branży.

Rozwinąć blog

W sieci funkcjonuje od 09.2014 r. Z mniejszą lub większą regularnością staram się Wam przekazywać to, czego sama się uczę w związku z funkcjonowaniem jako pani domu. Chciałabym, aby miejsce to tętniło życiem, podobnie jak mój profil na Facebooku. W związku z tym, przygotowałam ankietę, która pomoże mi udoskonalić to miejsce.

   logo, niezbednik,domowy, blog, Ola

I to by było na tyle. Wiem, że tworzenie kilometrowych list by mnie tylko demotywowało, dlatego na 26 urodziny życzę sobie niewiele i liczę na to, że wszystko się spełni 🙂

   

A Wy czego mi życzycie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.